Steppin' Out Country Dancers
                   

 

 

 

 

     Agenda Steppin' Out Country Dancers    

 

2024                           April - Mei - Juni - Juli - Augustus - September - Oktober - November - December - Januari - Februari - Maart
MAART     
Zaterdag 02/03 Kris Robyan & Miss Lana, Vilvoorde, flyer
  02/03 Elke & Patje Stew, Bekkevoort, flyer
Patje -> playlist - vervolg
  02/03 = volzet ! Country Fever & Bandit, Eerselseweg 99, Mol-Postel, flyer
Country Fever -> playlist
  02/03 = volzet ! Mrs. McBright & Dex Dylan, Wevelgem, flyer
Zondag 03/03 Mrs. McBright, Heist o/d Berg, flyer
  03/03 Duo Highway, Wuustwezel, flyer
  03/03 Lucky Jordan, Westerlo, flyer
  03/03 = volzet ! Carin Care & Patje Stew, Wachtebeke, flyer
Patje -> playlist - vervolg
Carin -> playlist
  03/03 Country Line Dance namiddag, Beerse, flyer
  03/03 Country Line Dance namiddag, Meerhout, flyer
     
Vrijdag 08/03 = geannuleerd ! All Shook Up, Tessenderlo, flyer
  08/03 = verplaatst naar 1 maart ! Ricky & Petra, Heultje, flyer
Zaterdag 09/03 Miss Lana & Patje Stew, Lommel, flyer
  09/03 Dex Dylan, De Pinte, flyer
Zondag 10/03 = volzet ! All Shook Up, Zichem, flyer
playlist
  10/03 Travelin' River Band, Mol-Millegem, flyer
TRB -> playlist
Pauze -> playlist
  10/03 Miss Lana, Herselt, flyer
  10/03 Matt Carson, Wuustwezel, flyer
  10/03 Dex Dylan & Regy, Oudenburg, flyer
  10/03 Heidi & Gino Fox, Aartrijke, flyer
Maandag 11/03 Regy, Meulebeke, flyer
Dinsdag 12/03 Southern Comfort, Mol, flyer
     
Zaterdag 16/03 Dansmarathon met All Shook Up & Kris Robyan, Texas Twixy en Eric Bear, Kampenhout, flyer
ASU -> playlist
Kris -> playlist
  16/03 Mrs. McBright, Bocholt, flyer
  16/03 E'jane, Dex & John Wesley, Werken, flyer
  16/03 Carin Care & Tim Nash, Olsene, flyer
  16/03 = volzet ! Eetfestijn Pow Wow, Beerse, info
Zondag 17/03 Kris Robyan, Heist o/d Berg, flyer
  17/03 Regy & Kennedy, Meerhout, flyer
  17/03 Ricky & Petra, Mol, flyer
  17/03 Miss Lana, Tessenderlo, flyer (all round)
  17/03 Jack & The Jillaroo, Wuustwezel, flyer
  17/03 All Shook Up, Bree, flyer (all round)
  17/03 Lucky Jordan, Wachtebeke, flyer
  17/03 Patje Stew, Zoutleeuw, flyer
  17/03 Silver, Ronse, flyer
  17/03 Eetfestijn Pow Wow, Beerse, info
Dinsdag 19/03 Line Dance Avond, Dilbeek, flyer
     
Vrijdag 22/03 Mrs. McBright & Patje Stew, Blauberg, flyer
Zaterdag 23/03 Robbie Masters, Kris Robyan & Robert Lottmann, Poederlee, flyer
  23/03 Mister P., Blauberg, flyer
  23/03 Jack & The Jillaroo, Ardooie, flyer
  23/03 Birthday Party Tim Nash met Miss Lana, Drongen, flyer
  23/03 Patje Stew & Tommy Boots, Bassevelde, flyer
  23/03 Country Line Dance, Paardenmarkt, Kuringen, flyer
playlist
Zondag 24/03 Dex Dylan, Balen, flyer
  24/03 All Shook Up & Friends & Kris Robyan, Kampenhout, flyer
ASU & Friends -> playlist
  24/03 Mister P., Saddle Up Saloon, Westerlosesteenweg 66A, Herselt, 15u.-19u.
  24/03 Garry & Dave, Westerlo, flyer
  24/03 Two Of A Kind, Wuustwezel, flyer
  24/03 Jack & The Jillaroo, Ettelgem, flyer
  24/03 Country Duo Highway, Waterschei, flyer
  24/03 Regy, Oostwinkel, flyer
  24/03 Country Line Dance namiddag, Ravels, flyer
     
Vrijdag 29/03 Dex Dylan, Gent, flyer
Zaterdag 30/03 Tim Nash & Tommy Boots, Ichtegem, flyer
  30/03 Kris Robyan & Mrs. McBright, Wachtebeke, flyer
Zondag 31/03 Paasbrunch met Ricky & Petra, Heist o/d Berg, flyer
  31/03 Matt Carson & Elke, Zonhoven, flyer
  31/03 Regy, Wuustwezel, flyer
APRIL     
Maandag 01/04 Kris Robyan & Lucky Jordan, Zonhoven, flyer
  01/04 Conny Lee & Just Glenn, Werken, flyer
     
Vrijdag 05/04 Ricky & Petra, Heultje, flyer
Zaterdag 06/04 Miss Lana, Ophasselt, flyer
  06/04 Conny Lee & Carol Lyne & The Traveler, Westrozebeke, flyer
Zondag 07/04 Jack & The Jillaroo, Ichtegem, flyer
  07/04 Matt Carson, Wuustwezel, flyer
  07/04 Bob's Country Band, Vliermaal, flyer
  07/04 Country Line Dance namiddag, Beerse, flyer
     
Vrijdag 12/04 Ricky & Petra, Tessenderlo, flyer
Zaterdag 13/04 Kris Robyan, Miss Lana & All Shook Up, Lommel, flyer
  13/04 BBQ met Travelin' River Band, Westmeerbeek, flyer
  13/04 Dex Dylan, Werken, flyer
Zondag 14/04 Carin Care, Heist o/d Berg, flyer
  14/04 Ricky & Petra, Wuustwezel, flyer
  14/04 Miss Lana & Patje Stew, Wachtebeke, flyer
  14/04 Dex Dylan & Mrs. McBright, Olsene, flyer
     
Vrijdag 19/04 Ricky & Petra, Blauberg, flyer
  19/04 Tim Nash, Koewacht (NL), flyer
Zaterdag 20/04 All Shook Up & Miss Lana, Lommel, flyer
  20/04 Regy, Mol, flyer (all round)
  20/04 Carin Care & Lucky Jordan, Werken, flyer
Zondag 21/04 Mrs. McBright & Kris Robyan, Mol-Millegem, flyer
  21/04 Two Of A Kind, Hulshout, flyer
  21/04 Ricky & Petra, Heist o/d Berg, flyer
  21/04 Anna McRose, Westerlo, flyer
  21/04 Patje Stew, Mol, flyer
  21/04 Jack & The Jillaroo, Wuustwezel, flyer
  21/04 Country Duo Highway, Waterschei, flyer
  21/04 Matt Carson, Baasrode, flyer
  21/04 Country Line Dance namiddag, Beerse, flyer
     
Vrijdag 26/04 Miss Lana, Tessenderlo, flyer
  26/04 Mrs. McBright, Blauberg, flyer
  26/04 Elke, Mol, flyer (all round)
  26/04 Dex Dylan, Gent, flyer
Zaterdag 27/04 All Shook Up & Miss Lana, Leuven-Wilsele, flyer
  27/04 Benefiet Joey, Wachtebeke, flyer
Zondag 28/04 Regy, Wuustwezel, flyer
  28/04 Anna McRose, Ettelgem, flyer
  28/04 Dex Dylan & Carin Care, Balegem, flyer
  28/04 Texas Twixy, Wachtebeke, flyer
  28/04 Mrs. McBright & Berry Grimm, Aalst, flyer
  28/04 Country Line Dance namiddag, Heist-Goor, flyer
  28/04 Country Line Dance namiddag, Ravels, flyer
     
MEI     
Woensdag 01/05 All Shook Up, Kris Robyan & Robby Longo, Peer, flyer
     
Vrijdag 03/05 Ricky & Petra, Heultje, flyer
  03/05 Mister P., Black & White, Baal 65, Tessenderlo, 20u.30
Zaterdag 04/05 Miss Lana & Jack & The Jillaroo, Westmeerbeek, flyer
  04/05 Country Festival Eernegem, flyer/programma
  04/05 Lucky Jordan, Lokeren, flyer
Zondag 05/05 Jen Fox, Mol, flyer
  05/05 Country Line Dance namiddag, Beerse, flyer
     
Woensdag 08/05 Linka, Peer, flyer
     
Vrijdag 10/05 All Shook Up, Tessenderlo, flyer
Zaterdag 11/05 Fanbal All Shook Up i.s.m. Nick McAlley, Oudsbergen, flyer
Nick McAlley -> playlist
  11/05 Jack & The Jillaroo, Oud-Turnhout, flyer
Zondag 12/05 Brunch met Tommy Boots, Heist o/d Berg, flyer
  12/05 Travelin' River Band, Pelt, flyer
  12/05 Luc Lauwry, Mol, flyer
     
Vrijdag 17/05 Ricky & Petra, Blauberg, flyer
  17/05 Guy Finel, Keerbergen, flyer
Zaterdag 18/05 Country Festival Wachtebeke, flyer
  18/05 Garry & Dave, Mol, flyer
Zondag 19/05 Linka, Heusden-Zolder, flyer
  19/05 Regy, Dex & Travelin' River Band, Dendermonde, flyer
  19/05 Country Festival Wachtebeke, flyer
  19/05 Texas Twixy, Oostwinkel, flyer
Dinsdag 21/05 Regy, Mol, flyer (all round)
  21/05 Ricky & Petra, Kasterlee, flyer
     
Vrijdag 24/05 Western Trade & Rommelmarkt, Wuustwezel, flyer
Zaterdag 25/05 Miss Lana, Ramsel
  25/05 Mrs. McBright & Patje Stew, Moorslede, flyer
  25/05 Dex, Travelin' River Band & John Wesley, Werken, flyer
  25/05 Country Line Dance avond, Ravels, flyer
  25/05 Western Trade & Rommelmarkt, Wuustwezel, flyer
Zondag 26/05 Regy & Silver, Ettelgem, flyer
  26/05 Country Line Dance namiddag, Mol-Millegem, 14u.
  26/05 Country Line Dance namiddag, Beerse, flyer
  26/05 Western Trade & Rommelmarkt, Wuustwezel, flyer
     
Vrijdag 31/05 Ricky & Petra, Mol, flyer
  31/05 Dex Dylan, Gent, flyer
JUNI     
Zaterdag 01/06 Miss Lana & Jack & The Jillaroo, Rotselaar, flyer
  01/06 Jypy & Sundie, Ichtegem, flyer
Zondag 02/06 Mrs. McBright, Heusden-Zolder, flyer
  02/06 Silver, Roeselare, flyer
     
Vrijdag 07/06 Ricky & Petra, Heultje, flyer
Zaterdag 08/06 Fanbal Miss Lana met ASU & Kris Robyan, Lommel, flyer, info
  08/06 Travelin' River Band, Ramsel, flyer
  08/06 Carin Care & Dex Dylan, Westrozebeke, flyer
  08/06 John Wesley, Mol, flyer
Zondag 09/06 Mrs. McBright, Heist o/d Berg, flyer
  09/06 Travelin' River Band, Westerlo, flyer
     
Vrijdag 14/06 Ricky & Petra, Tessenderlo, flyer
Zaterdag 15/06 = geannuleerd ! Miss Lana, Blauberg
  15/06 Dex Dylan & Carin Care, Westrozebeke, flyer
  15/06 Country Line Dance avond, Ravels, flyer
Zondag 16/06 All Shook Up, Mortsel, flyer
  16/06 Regy, Mol, flyer (all round)
  16/06 Texas Twixy & Kris Robyan, Werken, flyer
  16/06 Country Line Dance namiddag, Beerse, flyer
     
Vrijdag 21/06 Ricky & Petra, Blauberg, flyer
  21/06 Country & Line Dance Festival, Wuustwezel, flyer
Zaterdag 22/06 Country & Line Dance Festival, Wuustwezel, flyer
Zondag 23/06 All Shook Up, Mol-Millegem, 14u.
  23/06 Kris Robyan, Heist o/d Berg, flyer
  23/06 Country & Line Dance Festival, Wuustwezel, flyer
  23/06 Tim Nash, Wachtebeke, flyer
  23/06 Patje Stew, Vilvoorde, flyer
Dinsdag 25/06 Patje Stew, Mol, flyer
     
Vrijdag 28/06 Miss Lana, Tessenderlo, flyer
  28/06 Dex Dylan, Gent, flyer
Zaterdag 29/06 Southern Comfort, Mol, flyer
  29/06 All Shook Up, Blauberg, flyer
  29/06 BBQ met Silver & Regy, Ichtegem, flyer
  29/06 Patje Stew, Kalken, flyer
Zondag 30/06 Tin Wheel, El Paso, Wuustwezel, 15u.
  30/06 Tommy Boots, Mol, flyer
  30/06 Tin Wheel, Wuustwezel, flyer
  30/06 Matt Carson, Ettelgem, flyer
  30/06 Country Duo Highway, Waterschei, flyer
  30/06 Ricky & Petra, Mrs. McBright & Dex Dylan, Wielsbeke, flyer
  30/06 Country Line Dance namiddag, Beerse, flyer
     
JULI    
Dinsdag 02/07 Regy, Mol, flyer (all round)
     
Vrijdag 05/07 Mister P., Black & White, Baal 65, Tessenderlo, 20u.30
  05/07 Regy & Silver, Zele, flyer
Zaterdag 06/07 Mrs. McBright & Country Fever, Oudsbergen, flyer
  06/07 Regy, Mol, flyer
  06/07 E'jane & Anna McRose, Werken, flyer
Zondag 07/07 Carin Care, Heist o/d Berg, flyer
  07/07 Mister P., Heusden-Zolder, flyer
     
Vrijdag 12/07 All Shook Up, Tessenderlo, flyer
Zaterdag 13/07 Carin Care, Dex Dylan & Silver, Waarschoot, flyer
Zondag 14/07 Ricky & Petra, Hoffeesten, Schriek, flyer
  14/07 Miss Lana, Scheps Kermis, Balen
  14/07 Mister P., Wachtebeke, flyer
Dinsdag 16/07 Ricky & Petra, Kasterlee, flyer
     
Zaterdag 20/07 Country Festival Bredene, flyer
  20/07 Patje Stew, Mol, flyer
Zondag 21/07 Country Festival Bredene, flyer
     
Vrijdag 26/07 Country Festival Hotton, flyer
Zaterdag 27/07 Mrs. McBright, Bocholt, flyer
  27/07 Axel, Mol, flyer
  27/07 Country Festival Hotton, flyer
Zondag 28/07 All Shook Up, Heusden-Zolder, flyer
  28/07 Country Duo Highway, Waterschei, flyer
  28/07 Travelin' River Band, Pelt, flyer
  28/07 Tin Wheel, Kallo, flyer
  28/07 Country Festival Hotton, flyer
  28/07 Country Line Dance namiddag, Mol-Millegem, 14u.
     
AUGUSTUS      
Zaterdag 03/08 All Shook Up, Carin Care, Mister P. & Tommy Boots, Blauberg, flyer
  03/08 Lucky Jordan, John Wesley, Ricky & Petra, Dendermonde, flyer
Zondag 04/08 Patje Stew, Mol, flyer
     
Vrijdag 09/08 Country Festival Oirschot (NL), flyer
Zaterdag 10/08 Carin Care & Kris Robyan, Ruislede, flyer
  10/08 Country Festival Oirschot (NL), flyer
Zondag 11/08 Southern Comfort, Mol, flyer
  11/08 Country Festival Oirschot (NL), flyer
  11/08 Country Festival Perbais, flyer
     
Donderdag 15/08 Carin Care & Mister P., Heist o/d Berg, flyer
  15/08 Country Festival Zonnebeke, flyer
Vrijdag 16/08 Country Festival Zonnebeke, flyer
Zaterdag 17/08 Country Festival Zonnebeke, flyer
  17/08 Carin Care, Aalst, flyer
  17/08 Garry & Dave, Mol, flyer
  17/08 Country Line Dance avond, Ravels, flyer
Zondag 18/08 Regy, Mol, flyer (all round)
  18/08 Tin Wheel, El Paso, Wuustwezel
  18/08 Miss Lana & Tim Nash, Sint-Pieters-Leeuw, flyer
playlist
  18/08 Country Line Dance namiddag, Mol-Millegem, 14u.
Dinsdag 20/08 Ricky & Petra, Kasterlee, flyer
     
Vrijdag 23/08 Country Festival Middelkerke, info
Zaterdag 24/08 Country Festival Middelkerke, info
  24/08 BBQ met John Wesley, Mrs. McBright, Travelin' River Band & Just Glenn, Werken, flyer
Zondag 25/08 Country Festival Middelkerke, info
     
Vrijdag 30/08 Miss Lana, Tessenderlo, flyer
Zaterdag 31/08 All Shook Up & Miss Lana, Kampenhout, flyer
     
SEPTEMBER    
Zondag 01/09 Country Fever, Waanrode, flyer
     
Vrijdag 06/09 Mister P., Black & White, Baal 65, Tessenderlo, 20u.30
Zaterdag 07/09 Mrs. McBright & Kris Robyan, Blauberg, flyer
  07/09 Miss Lana, Ichtegem, flyer
Zondag 08/09 Mrs. McBright, Heist o/d Berg, flyer
  08/09 Bob's Country Band, Feesttent Meldert kermis, Meldert, 17u.
  08/09 Conny Lee, Wachtebeke, flyer
     
Vrijdag 13/09 Ricky & Petra, Tessenderlo, flyer
Zaterdag 14/09 Kris Robyan, All Shook Up & Linka, Lommel, flyer
Zondag 15/09 Jack & The Jillaroo & Miss Lana, Mol-Millegem, 14u.
  15/09 Regy, Mol, flyer (all round)
     
Zaterdag 21/09 Carin Care, Houtvenne, flyer
  21/09 Mister P. & Lucky Jordan, Werken, flyer
  21/09 Mrs. McBright & Patje Stew, Bassevelde, flyer
Zondag 22/09 Mrs. McBright, Mortsel, flyer
  22/09 Kris Robyan, Heist o/d Berg, flyer
     
Vrijdag 27/09 All Shook Up, Tessenderlo, flyer
Zaterdag 28/09 Carin Care, Grootlo, flyer
  28/09 All Shook Up & Miss Lana, Hoboken, flyer
  28/09 Tim Nash & Silver, Zelzate, flyer
  28/09 Kris Robyan, Ophasselt, flyer
  28/09 John Wesley, Mol, flyer
Zondag 29/09 Texas Twixy & Dex Dylan, Ettelgem, flyer
     
OKTOBER    
Zaterdag 05/10 Regy, Mol, flyer (all round)
  05/10 All Shook Up & Country Duo Highway, Waterschei, flyer
  05/10 Anna McRose & Tommy Boots, Wevelgem, flyer
Zondag 06/10 Kris Robyan, Mol-Millegem, 14u.
  06/10 Carin Care, Heist o/d Berg, flyer
  06/10 Travelin' River Band, Ichtegem, flyer
  06/10 Dex, Wilma & Elke, Werken, flyer
  06/10 Guy Finel & Patje Stew, Wachtebeke, flyer
     
Zaterdag 12/10 All Shook Up & Mister P., Lommel, 20u., deuren: 19u., Goede Doelen
Zondag 13/10 Ricky & Petra, Heist o/d Berg, flyer
  13/10 Two Of A Kind, Mol, flyer
     
Zaterdag 19/10 Mrs. McBright, Mol, flyer
  19/10 Carin Care & Kris Robyan, Dendermonde, flyer
  19/10 Patje Stew, Werken, flyer
Zondag 20/10 Mrs. McBright, Zaal Termolen, Heist-Goor, 13u.30, Rail Boots C.D.
  20/10 Linka, Genk, flyer
     
Vrijdag 25/10 Miss Lana, Tessenderlo, flyer
  25/10 Dex Dylan, Gent, flyer
Zaterdag 26/10 Jack & The Jillaroos, Westrozebeke, flyer
Zondag 27/10 Conny Lee & Guy Finel, Ettelgem, flyer
  27/10 Carin Care, Oostwinkel, flyer
  27/10 Country Line Dance namiddag, Putte, Scratch C.D.
     
Donderdag 31/10 Halloween met Mister P., Kris Robyan & Jack & The Jillaroo, Hasselt, flyer
NOVEMBER    
Vrijdag 01/11 Mister P., Heist o/d Berg, flyer
Zaterdag 02/11 Patje Stew, Mol, flyer
Zondag 03/11 Elke & Kris Robyan, Wachtebeke, flyer
     
Vrijdag 08/11 Mister P., Black & White, Baal 65, Tessenderlo, 20u.30
Zaterdag 09/11 All Shook Up, Ligahof, Schoolstraat 36, Lichtaart (Kasterlee)
Zondag 10/11 Regy, Mol, flyer (all round)
Maandag 11/11 Country Line Dance namiddag, Spiegeltent, Dorp Olen, 13u.30
     
Zaterdag 16/11 All Shook Up & Two Of A Kind, Blauberg, flyer
Zondag 17/11 Elke & Linka, Mol-Millegem, 14u.
  17/11 Carin Care, Heist o/d Berg, flyer
  17/11 Patje Stew, Wachtebeke, flyer
     
Vrijdag 22/11 All Shook Up, Tessenderlo, flyer
Zaterdag 23/11 Carin Care, Wortel, flyer
  23/11 All Shook Up & Kris Robyan, Tessenderlo, flyer
  23/11 Texas Twixy & Conny Lee, Werken, flyer
Zondag 24/11 Kris Robyan & Lucky Jordan, Ettelgem, flyer
     
Vrijdag 29/11 Dex Dylan, Gent, flyer
Zaterdag 30/11 Night Of Infinity, Lommel, flyer - info
  30/11 Carin Care & Ricky & Petra, Ichtegem, flyer
     
DECEMBER     
Zondag 01/12 Kris Robyan, Heist o/d Berg, flyer
     
Vrijdag 06/12 Birthday Party Miss Lana, Tessenderlo, flyer
  06/12 Patje Stew, Mol, flyer
Zaterdag 07/12 Regy, Mol, flyer (all round)
     
Zaterdag 14/12 Miss Lana, Elke & Kris Robyan, Lommel, flyer
  14/12 Silver, Regy & Dex, Werken, flyer
Zondag 15/12 Mister P, Mortsel, flyer
  15/12 Mrs. McBright, Heist o/d Berg, flyer
  15/12 Carin Care & Patje Stew, Wachtebeke, flyer
     
Vrijdag 20/12 Mister P., Black & White, Baal 65, Tessenderlo, 20u.30
Zondag 22/12 Mrs. McBright & Mister P., Mol-Millegem, 14u.
  22/12 Regy, Mol, flyer
  22/12 Carin Care, Ettelgem, flyer
  22/12 Elke, Oostwinkel, flyer
     
Zaterdag 28/12 In Concert: All Shook Up & Friends, Kris Robyan, Mrs. McBright, Tommy Boots, Duo Lottman & Masters, Ramsel, flyer
Dinsdag 31/12 Oudjaar Heart Of The West met Regy, Ettelgem, flyer
31/12 Oudjaar Jumperkes met Carin Care
2025    
JANUARI    
     
     
FEBRUARI    
Zaterdag 01/02 Country Festival Marshalls, Zoerle-Parwijs
Zondag 02/02 Country Festival Marshalls, Zoerle-Parwijs
     
Zaterdag 08/02 Jack & The Jillaroo & Linka, Oudsbergen, flyer
     
MAART    
Zaterdag 08/03 Buckle Fest met Miss Lana, Kris Robyan & Lucky Jordan, Lommel, flyer
Zondag 09/03 Buckle Fest met Jack & The Jillaroo, Mister P. & Mrs. McBright, Lommel, flyer
     
Zondag 23/03 Ricky & Petra, Mortsel, flyer
     
APRIL    
     
MEI    
     
JUNI    
Zondag 15/06 All Shook Up, Mortsel, flyer
     
JULI     
     
AUGUSTUS    
     
SEPTEMBER    
Zondag 14/09 Kris Robyan, Mortsel, flyer
     
OKTOBER    
     
NOVEMBER    
     
DECEMBER    
Zondag 14/12 Elke, Mortsel, flyer